Blog

Çiçek Kardeşler İnşaat Blog

İZMİR'DE YEŞİL BİNA SERTİFİKALI ÖZEL PROJE

4/20/2017

Günümüzde kent yaşamından bunalan, yoğun trafik ve apartmanlar arasında kendini sıkışmış hisseden insanların sayısı azımsanamayacak kadar çoktur. Kurtuluşu doğada arayan, evini kent merkezinin dışına taşıyan insanlar bir nebze rahatlama arayışındadır. Bu sebeple İzmir’de, gerek doğası, gerekse kent merkezine yakınlığı ve ulaşım olanaklarıyla dikkat çeken Güzelbahçe bölgesi öne çıkmaktadır.
Bugüne kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapan Çiçek Kardeşler İnşaat, insanların doğaya karşı oluşan bu ihtiyacına cevap veriyor. Hem doğal ortama hem de kent merkezine yakın konumuyla dikkat çeken yeni bir projeye daha imza atıyor.
Çiçek Kardeşler İnşaat, satın almasını gerçekleştirdiği Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi’nin önünde,...
İnşaat Sektörü 

Evinizde yapabileceğiniz 5 saksı önerisi

2/25/2017
Çiçek Kardeşler İnşaat olarak doğaya çok önem veriyoruz. Konut projelerimizde büyük oranda yeşil alan yaratmanın yanı sıra, arsalarımızda önceden var olan doğayı da korumaya özen gösteriyoruz. İnşaatına yakında başlayacağımız Güzelbahçe projemizde Çevreye Duyarlı Yeşil Bina Sertifikasına sahip konutlar bu projede hayat bulacaktır.  Evinizi ve bahçenizi yeşillendirebilmeniz için size 5 alternatiften oluşan bir çalışma hazırladık.

1.EĞLENCELİ BOT SAKSILAR

Malzemeler: •Yaratıcılığınızı engellemeyin! Her renk ve boyutta yağmur botları, ayakkabılar, çizmeler ve hatta çorapları bile kullanabilirsiniz.Çocuklarınızla da yapabileceğiniz eğlenceli bir proje. Bitkileri, sebzeleri, meyveleri öğretmek için de mükemmel bir yol. 
Çiçek...
Dekorasyon  Şehir Yaşamı 

Sosyal medya sayfalarımız