HaberlerBizden Haberler

Bizden Haberler

Güzelbahçe’de yeni proje

2/3/2017
Çiçek Kardeşler İnşaat Ltd. Şti. olarak 2016 yılının 2. yarısında Güzelbahçe Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan ve bölgenin en değerli noktası olarak kabul edilen OBA Camping ve Aquapark tesislerinin yer aldığı 21.200 m2lik alana arsa yatırımı yapmış bulunmaktayız. Bu arazi üzerine 2017 yılının ilk aylarında bölgenin en nitelikli konut projesini hayata geçireceğiz.... Devamı »

Çiçek Kardeşler İnşaat'tan Güzelbahçe Projesi

12/15/2016
Çiçek Kardeşler İnşaat, İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde 25 milyon dolarlık yeni yatırıma hazırlanıyor. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa ve Kazım Çiçek, ilçenin en değerli arazilerinden biri olan Oba Camping'in bulunduğu 21 dönümlük alanda 73 adet lüks konut yapacaklarını söyledi. Bornova'daki Çiçek Plaza'nın iş dünyasının ofis ihtiyacına cevap verdiğini kaydeden Kazım Çiçek, "Güzelbahçe'deki proje, İzmir'e prestij katacak. Evlerin tümü deniz, havuz ve bahçe manzaralı olacak. 2017'nin ilk aylarında...... Devamı »

İş dünyasının yeni adresi Çiçek Plaza

11/5/2016
İzmir iş dünyası konforu, kalitesi, sosyal donatı alanlarının yanı sıra avantajlı fiyatları ile dikkat çeken Çiçek Plaza’da hizmet vermeyi tercih ediyor. Günümüzde iş dünyasının en büyük sıkıntılarından biri kasvetli ve karanlık çalışma ortamları. Düşük aidatlı iş merkezlerinde güneş görmeyen küçük ofisler, dar koridorlar, güvenlik zafiyetleri ve sosyal donatı alanlarının eksikliği çalışanların motivasyonunu düşürürken, lüks plazalardaki aidatlar ise cep yakıyor. Birçok işveren yüksek aidat...... Devamı »