HaberlerBizden Haberler

Bizden Haberler

Çiçek Evler Mavi 2019 Nisan Ayında Teslim

11/5/2018
Çiçek Kardeşler İnşaat’ın 45 yıllık tecrübesi, modern mimarisi ve yüksek kalite standartları ile Güzelbahçe’de Mavi Yaka projesini inşa ediyor. Projeyle ilgili bilgi veren Çiçek Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Çiçek, “Güzelbahçe’nin en değerli noktalarından birinde yer alan, Çiçek Kardeşler İnşaat’ın yeni projesi Çiçek Evler Mavi Yaka, estetik mimariye sahip 3 katlı bloklarda, 147 metrekare - 362 metrekare arasında değişen toplam 75 adet lüks konuttan oluşuyor. Proje’de 3+1 flat,...... Devamı »

İzmir Güzelbahçe’de Ayrıcalıklı Bir Yaşam Sizleri Bekliyor

8/3/2017
Çiçek Kardeşler İnşaat’ın Güzelbahçe’de yer alan projesi Çiçek Evler Mavi Yaka’nın yapımı devam ediyor. Modern mimarisi ve yüksek kalite standartları ile 75 seçkin aileye yuva olmaya hazırlanıyor. Mükemmel lokasyonu, zengin sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanları, açık ve kapalı otoparkı ile sakinlerine eşsiz bir yaşam tarzı sunuyor. Gelişen ve kalabalıklaşan İzmir’de mavi ve yeşille iç içe olacağınız site, denizin hemen kıyısında yer alıyor. İzmir’in ilk Çevreye Duyarlı Yeşil Bina...... Devamı »

Güzelbahçe'de Mavi ve Yeşil Prestijle Buluşuyor

7/5/2017
Çiçek Kardeşler İnşaat’ın Güzelbahçe’nin en değerli bölgesinde bulunan 14 bin 500 metrekarelik alanda başladığı yeni projesi, “Çiçek Evler Mavi Yaka” Profesyonelce tasarlanmış ve özgün mimariye sahip 3 katlı bloklardan oluşan proje, 75 metrelik cephesiyle önü hiç kapanmayacak bir deniz manzarası sunuyor. Çiçek Kardeşler İnşaat’ın 45 yıllık tecrübesi, modern mimarisi ve yüksek kalite standartlarıyla hayat bulacak olan “Çiçek Evler Mavi Yaka” ile 75 adet lüks konut, sahipleriyle...... Devamı »

Güzelbahçe’de Yeni Proje

12/3/2016
Çiçek Kardeşler İnşaat Ltd. Şti. olarak 2016 yılının 2. yarısında Güzelbahçe Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan ve bölgenin en değerli noktası olarak kabul edilen OBA Camping ve Aquapark tesislerinin yer aldığı 21.200 m2lik alana arsa yatırımı yapmış bulunmaktayız. Bu arazi üzerine 2017 yılının ilk aylarında bölgenin en nitelikli konut projesini hayata geçireceğiz.... Devamı »

Çiçek Kardeşler İnşaat'tan Güzelbahçe Projesi

3/15/2017
Çiçek Kardeşler İnşaat, İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde 25 milyon dolarlık yeni yatırıma hazırlanıyor. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa ve Kazım Çiçek, ilçenin en değerli arazilerinden biri olan Oba Camping'in bulunduğu 21 dönümlük alanda 73 adet lüks konut yapacaklarını söyledi. Bornova'daki Çiçek Plaza'nın iş dünyasının ofis ihtiyacına cevap verdiğini kaydeden Kazım Çiçek, "Güzelbahçe'deki proje, İzmir'e prestij katacak. Evlerin tümü deniz, havuz ve bahçe manzaralı olacak. 2017'nin ilk aylarında...... Devamı »

İş dünyasının Yeni Adresi: Çiçek Plaza

11/5/2016
İzmir iş dünyası konforu, kalitesi, sosyal donatı alanlarının yanı sıra avantajlı fiyatları ile dikkat çeken Çiçek Plaza’da hizmet vermeyi tercih ediyor. Günümüzde iş dünyasının en büyük sıkıntılarından biri kasvetli ve karanlık çalışma ortamları. Düşük aidatlı iş merkezlerinde güneş görmeyen küçük ofisler, dar koridorlar, güvenlik zafiyetleri ve sosyal donatı alanlarının eksikliği çalışanların motivasyonunu düşürürken, lüks plazalardaki aidatlar ise cep yakıyor. Birçok işveren yüksek aidat...... Devamı »