Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Erke İnşaat

4/28/2017
Çiçek Plaza ilk olarak, merkezi konumuyla dikkatimizi çekti. Plaza'yı ve ofisleri gördükten sonra kararımızı verdik. Özellikle iç avlu ve fitness center Çiçek Plaza'yı diğer iş merkezlerinden ayıran unsurlardan.... Devamı »

Eknak Uluslararası Nakliyat

4/28/2017
Çiçek Plaza'yı gerek konumu, gerekse kolay ulaşım imkânları için tercih ettik. Özellikle metroya yakın olması, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin ofise kolaylıkla ulaşabilmesini sağlıyor.... Devamı »

Anka Gayrimenkul

10/2/2017
İzmir’de ofis projeleri arasında yaptığımız araştırmalar sonucunda, Stadyum Metro İstasyonu yanında olması ve modern mimarisinden dolayı seçimimizi Çiçek Plaza'dan yana yaptık.... Devamı »

Hülya A.

1/20/2017
Kaliteli yaşam sitesi Çiçek Evler Basın sitesinde panoramik İzmir manzarası adeta ayaklarımızın altında konumlanıyor. Site içerisinde yer alan havuz, spor salonu, oyun alanları gibi sosyal imkanları burada yaşamayı cazip kılıyor.... Devamı »

Ali K.

1/14/2017
Çiçek Park Gaziemir, araçların yer altı otoparkında yer alması çocuklarımızın site içerisinde güvenli bir şekilde çocukluklarını yaşamalarına özgürlük tanıyor.... Devamı »

A. Kömürcü

12/8/2016
Çiçek Evler Basın sitesinde 3 yıldır yaşamaktayız, bugüne kadar tüm sorunlarımızla ilgilenen ve çözen Çiçek Kardeşler İnşaat ekibine teşekkür ederim.... Devamı »

Vardaroğlu Teknik

6/12/2016
Çiçek Plaza, modern mimarisi, geniş ve kullanışlı alanlarıyla, ofis yaşantımızı bir üst seviyeye taşıdı. Kasım ayında ofisimize yerleştik ve çok memnunuz.... Devamı »

Göller Hukuk Bürosu

12/10/2016
Özgün mimarisi, stadyum metro yanında konumlanması ve bina yönetimi bakımından Çiçek Plaza’da ofis sahibi olduğum için doğru karar verdiğime eminim.... Devamı »