Çiçek Evler Mavi Yaka

Proje Detayları

Konumu

Güzelbahçe, İzmir

Proje Türü

Ünite sayısı: 75

İnşaat Alanı

21.000 m²

Teslim Tarihi

2019 Nisan

Çiçek Evler Mavi Yaka

Güzelbahçe’nin en değerli noktasında, Çiçek Kardeşler İnşaat’ın yeni projesi Çiçek Evler Mavi Yaka 15.400 m² arsa alanı üzerinde 21.000 m² inşaat alanına sahip. Profesyonellerce tasarlanmış, estetik mimariye sahip 3 katlı bloklarda toplam 75 daireden oluşan proje, önü kapanmayacak bir deniz manzarası vadediyor.

Güzelbahçe’de bir ilk, İzmir’de ise ender olan Çevreye Duyarlı Yeşil Bina Sertifakası’na (BREEAM) aday projedir. Doğaya ve sosyal yaşamın önemine gösterdiği hassasiyeti bu projede de koruyan Çiçek Kardeşler İnşaat, Mavi Yaka projesini hem yetişkinler hem çocuklar için tasarladı. Aydınlatma ve genel mimari için kullanılan güneş panelleri, elektrikli araç şarj istasyonları ve %70 oranında yeşil alanla kaplı olması, doğaya ve insan sağlığına önem veren, örnek bir proje olduğunun kanıtıdır.

Projedeki 3+1 Flat, Flat Bahçe, Bahçe Dubleks, Çatı Dubleks, 4+1 Flat, Çatı Dubleks , 5+1, 6+1 Çatı Dubleks daireler farklı büyüklüklere (147m2 – 362m2) ve tasarıma sahip olup, tüm deniz, havuz ve bahçe manzaralıdır. Mavi Yaka’da yer alan binalarda 24 saat güvenlik, profesyonel site yönetimi hizmetleri bulunmaktadır. Her daireye özel hobi odası ve 1 araçlık özel kapalı otopark yer almaktadır.

İki ayrı adadan oluşan sitenin orta bölümünde tenis, basketbol, voleybol, mini futbol alanları, çocuk bahçesi ve kamuya açık otopark ve hobi bahçelerini barındıran 3.600 m²’lik bir park alanı bulunmaktadır.

Proje 11.000 m²’lik net peyzaj alanı, 640 m²’lik 2 adet yüzme havuzu, yürüyüş yolları, kapalı bisiklet parkı ve içinde cafe, fitness salonu, pilates salonu, sauna, buhar odası, dinlenme odası, masaj salonu, duş, wc, soyunma odaları, çocuk oyun alanı, masa tenisi, bilardo ve oyun konsollarını barındıran toplamda 920 m²’lik sosyal donatılara sahiptir.

Çiçek Kardeşler İnşaat’ın 45 yıllık tecrübesi, modern mimarisi ve yüksek kalite standartları ile gerçekleşen projenin 2019 Nisan ayında teslim edilmesi hedeflenmektedir.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayarak Çiçek Evler Mavi Yaka web sitemizi ziyaret edin.

Proje Video

Proje Konumu

Fotoğraf Galerisi